Да су на њиховом мјесту, односно у врху те проклете фалш организације под звучним називом „Светосавска“, били квазикомити са Цетиња који танцују уз Томпсона, већу штету не би направили од дотичних ликова којима је подмукост једина карактерна особина.

Шарановић је само дјелимично погодио тему када је Вуковића оптужио за запошљавање минимум 252 човјека послије пораза ДПС-а и његових сателита на локалним изборима у Подгорици.
Не, главни кривци који су запослили те апаратчике организације која се „прославила“ прогоном православља у Црној Гори су ликови из опскурне „Светосавске“, својим подлим жалбама које су уложили на регуларност избора у Подгорици.
Елем, не би било лоше да нам сада ти псеудосветосавци, који су имали кратки ролу отирача за Ђукановићеве ципеле, своје политичко лудило и друштвени криминал објасне у контексту чињеница о запошњавању сљедбеника политике политичког сатанизма, те да ли задовољни коначним продуктом своје политичке акције и накарадне мисије?
Да су на њиховом мјесту, односно у врху те проклете фалш организације под звучним називом „Светосавска“, били квазикомити са Цетиња који танцују уз Томпсона, већу штету не би направили од дотичних ликова којима је подмукост једина карактерна особина.
Управо зато, обавезни су да послије своје криминалне приче објасне што су отели пар стотина радних мјеста људима које је тешко дискриминилисала Ђукановићева власт, и што су неколико мјесеци подигравали црном ђаволу?
Или планирају да послије злога рада, само ћуте и трепћу?
Војин Грубач
Извор: Фејсбук
