
Poslije, ili zbog gostovanja premijera Abazovića u autorskoj emisiji Adria TV, pristalice starog, propalog, režima su našu dragu Irenu Tatar proglasili, ni manje ni više nego – „crnogorskim četnikom“!?
Nema većeg priznanja, niti većeg dokaza da si pravi borac protiv srušenog sistema satanističkog političkog totalitarizma Đukanovića od etikete da pripadaš četnicima, kojih nema. Koji su proizvod iluzija i projekcija Đukanovićevih propagandista.

Elem, već znamo da su u nakaradnoj političkoj retorici tih krugova standardno postojali „srpski četnici“.
Njima su se dodali „albanski četnici“, što je etiketa pripisana premijeru Dritanu Abazoviću jer je GP URA kao ključni jezičak na vagi 30. avgusta 2020. otpravila stari sistem u istoriju, poslije čega je krenulo njegovo zakonomjerno partijsko rasulo.
Sada je jedna dama nespornog profesionalizma i harizme projektovana u rang „crnogorskog četnika“, jer joj je gost bio „albanski četnik““!
Dakako, Iri Tatar se nije zaboravila moćna medijska uloga u vremenima litija, koje je punom silom podržala.
Posebno je starom režimu zasmetalo što se deklarisala kao Crnogorka koja podržava Mitropoliju, što im nikako nije bilo jasno jer žive u prostorima svojih čudnih stereotipa.
U svakom slučaju, „prevođenje“ Irene Tatar u „crnogorske četnike“, kojih nema, veliko je priznanje njenom profesionalizmu, emisiji kojoj je bila autor ali i gostu koji je u emisiji učestvovao.
Izvor: Vojin Grubač/Fejsbuk
