Piše: Nebojša Popović
Glavni grad Crne Gore ukinuo je gradski prevoz. Tako bi se suštinski mogla opisati politika podgoričkih vlasti u ljetnjim mjesecima na kojoj se tvrdoglavo insistira proteklih godina. Politika koja očito ne posjeduje ni minimalnu svijest o značaju gradskog saobraćaja za grad od oko 200 hiljada stanovnika.
Dakako, ono što se dešava sa gradskim prevozom u Podgorici nije toliko stvar dobre organizacije koliko elementarnog zdravog razuma.
Gradski autobus u Podgorici pretvoren je u školski autobus – koji radi samo kada djeca idu u školu. Sve ostale potrebe ljudi koji svakodnevno zarađuju hljeb, penzionera, koji imaju potrebu da posjete doktora, ili završavaju svoje druge obaveze bačene su kroz prozor.
Tokom ljeta ili dok traje zimski raspust, svaki stanovnik Podgorice obeshrabren je da pokuša da koristi gradski prevoz. Glavni grad koji je ionako prebukiran automobilima, i za koji bi efikasan i dobro organizovan javni prevoz mogao biti rešenje da se taj problem značajno ublaži – pretvorio je javni prevoz u stvar za gnušanje i izbjegavanje.
Nebojša Popović: Podgorica – gradski prevoz kojeg (skoro) nema
Mučne scene zgužvanih stanovnika Podgorice ujutru, razočaranih ljudi koji kasne jer ne mogu ni da uđu u prenatrpani autobus, osjećaj nesposobnosti i nepoštovanja gradskih vlasti prema Podgoričanima… sve zato što se neko mudro drži odluke da je tokom đačkog raspusta u gradu od 200 hiljada stanovnika dovoljan po jedan manji autobus na svakih dva sata (ili Bog zna na koliko saobraćaju) – to je stvarnost tokom vrelih ljetnjih mjeseci u 21. vijeku…
To je takođe realnost jedne evropske prijestonice u kojoj javni prevoz 1/4 godine uopšte ne funkcioniše.
Dakle, ovdje nije riječ o lošoj organizaciji, nepouzdanosti, traljavom planiranju ili promašenom biznis planu organizacije javnog saobraćaja, iako bi sve to bilo tačno. Ovdje je riječ o elementarnom pozivanju na zdravi razum. Prije nego što počnemo da sanjamo o pametnim gradovima i evropskim standardima, moramo se vratiti osnovama: osigurati da prevoz ljeti bude rješenje za gužve, a ne kazna za građane koji nemaju alternativu.
