Да не би неко помислио да цетињски градоначелник, не дај Боже, не критикује Пинк због њиховог неукуса него због тога што је у питању тв из Србије предлажем сљедеће: Да се уз све санкције према Пинку, истовремено и истомјерно примјене и санкције према Градској ТВ из Подгорице.

Градоначелник Цетиња се ових дана разгаламио око тога да се укине, забрани, блокира…. шта све не…. Тв Пинк. И то због неког неумјесног прилога у вези трагедије на Цетињу.
Па ето. Слажем се. Пинк, Хепи и остале гадости треба укинути и у Србији, па и преко граница Србије. Јер – то што те телевизије емитују је културоцид. У сваком погледу.
Али да не би неко помислио да цетињски градоначелник, не дај Боже, не критикује Пинк због њиховог неукуса него због тога што је у питању тв из Србије предлажем сљедеће:
Да се уз све санкције према Пинку, истовремено и истомјерно примјене и санкције према Градској ТВ из Подгорице. Та је ТВ прије неку ноћ направила специјалну емисију о „калашњиковима у СПЦ“ иако на ту тему нијесу имали ништа више од мутног и сумњивог аудио-снимка. Тај снимак непознатих актера који очигледно нијесу ни свештеници ни вјерници, – послужио је као повод да се у студију те „ТВ“ распламса разговор водитељке и 4 острашћена госта у вези оружја, ратног хушкања, насиља у Цркви? А та је емисија, специјална, била тек једна у низу свакојаких анти-емисја усмјерених на све могуће ДПС противнике.
Дакле, г. Ђурашковићу. Или Пинк и Градска заједно или промјените плочу.
Милија Тодоровић
