Пише: Филип Драговић Из МВП Црне Горе је саопштено да је вијорење тробојке (без икаквих додатних амблема на њој) у Беранама – непоштовање закона Црне Горе. Како? У Закону о државним симболима и дану државности Црне Горе, каже се да „симболи Републике Црне Горе утврђени Законом о Грбу и Застави Републике Црне Горе („Службени лист … Настави са читањем Тробојка, црногорска….
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили