Оптимизам пред Новаков Вимблдон

„Био је бољи у важним поенима, не мислим да сам урадио много тога погрешног“. У три наврата током конференције за медије Новак Ђоковић поновио је нешто слично. То је сиже његовог пораза од Жоаа Фонсеке у трећем колу Ролан Гароса (4:6, 4:6, 6:3, 7:5, 7:5). Своје царство Новак је саградио, између осталог, и на томе … Настави са читањем Оптимизам пред Новаков Вимблдон