Напокон је можда окончан будаласти пакт који су медији склопили с АИ

Пише: Бранко Бркић Прошле седмице, када је у Марсеју почео Свјетски конгрес новинских медија, међу публиком се осјећало да ће се догодити нешто велико. Ријеч је о годишњем догађају на којем се окупљају уредници и људи из технологије; они које оптужују да су „отпорни на промјене“ сједе раме уз раме с онима које оптужују да … Настави са читањем Напокон је можда окончан будаласти пакт који су медији склопили с АИ