Др Владан С. Бојић: Најопаснија противправност је када примењујеш нешто што претходно није било прописано

Пише: Др Владан С. Бојић Да би се нешто оцјењивало да ли је законито или незаконито оно мора да се прво пропише. Да би се примјењивало на стотине запослених и то годинама, оно прво мора дакле, бити прописано и то у складу са законом, колективним уговором, правилником или другим званичним актом. BKO није био прописан … Настави са читањем Др Владан С. Бојић: Најопаснија противправност је када примењујеш нешто што претходно није било прописано