Добродошлица потреби

Пише: Атанас Ступар Коме не би ДОБРО ДОШЛА седмица на ЛОТО- у ? Уколико би се могла добити из прве руке и још без уплаћеног тикета тим боље. Замислите да вам милиони падну с неба већ идуће недјеље. Што бисте урадили. На коректан начин се захвалили ономе који је на небу, то јест Богу. Не … Настави са читањем Добродошлица потреби