Божићна донација за адаптацију Дјечијег диспанзера у Никшићу

Митрополија црногорско-приморска и Епархија будимљанско-никшићка донирале су 20.000 еура за адаптацију Дјечијег диспанзера у Никшићу. Новац ће бити употријебљен за надоградњу спрата на постојећој згради Дјечијег диспанзера. „Овај гест солидарности и хуманости представља важан допринос здравственом систему и бризи за најмлађе становнике Никшића“, саопштено је. У име Митрополије и Епархије, донацију је директорици Дома здравља … Настави са читањем Божићна донација за адаптацију Дјечијег диспанзера у Никшићу