Апсурдно је апокаплиптичким тоном понављати: „Никад више 1918. година“

Потрошили смо велику енергије исцрпљујући се значајем1918. године за данашње друштво. Чудно је да то радимо сто и кусур година послије те године. Иако је 1918. година била болна за Црну Гору не треба јој занемарити шири смисао и суштинско значење. Пише: РАНКО РАЈКОВИЋ СВЕ НАШЕ ЗАБЛУДЕ (III дио) 1918. година је година од свјетског … Настави са читањем Апсурдно је апокаплиптичким тоном понављати: „Никад више 1918. година“